top of page

Aby se produkty sklárny Crystalite Bohemia dostaly k vám, využívá k tomu partnerské distributory, mezi které patříme i my. Níže uvedené skleničky máme běžně skladem a jsme schopni vám je dodat v libovolém množství. Objednat si je můžete můžete pomocí formuláře. Vzhledem k aktuálně nestabilnímu trhu se sklem jsou ceny orientační a nezahrnují přepravu.
 
Pokud máte zájem o menší množství skleniček bez potisku, navštivte náš specializovaný e-shop.

3796.jpg

OIV 210 ML

Translate

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Degustační sklenička na víno, která se používá i na největších mezinárodních přehlídkách vín. Má přesné rozměry vydané OIV v Paříži.
V poslední době předběhla všechny ostatní skleničky na víno a je absolutně nejpoužívanější jak při výstavách či soutěžích, tak v restauracích, vinotékách i nejmenších sklípcích jižní moravy.

strix-250-ml.igallery.image0000007.jpg

STRIX 360 ML

Translate

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Elegantní sklenička na vyšší úrovni z produktové řady Strix, která v poslední době nabývá na popularitě, i díky neustálé dostupnosti a nízké ceně.

colibri 350.png

GASTRO COLIBRI 350 ML

Translate

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Je ze stejné řady jako OIV, má ale větší objemu a výšku.

corvus 450.jpg

NAOMI CORVUS 450 ML

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Nádherná sklečka specifického a luxusního tvaru. Díky němu lze v buketu vína poznat všechny jeho pozitivní (stejně tak jako negativní) vlastnosti. Zkrátka, ve skleničce Naomi bude víno vyslečeno do naha.

gastro-grappa-85-ml.igallery.image000001

GRAPPA 85 ML

 

26,90 Kč/ks

Sklenička s velmi širokým spektrem využití. Může se použít k degustaci koňaků, rumů, likérů, absintů i domácích slivoviček a ostatních destilátů.

Objednat
naomi-flute-160-ml.igallery.image0000006.jpg

NAOMI FLUTE 180 ML

Cena na dotaz

Decentní tvar, elegantní, štíhlá, jednoduše nádherná šampuska typu flétna. Tyto vlastnosti dělají skleničku přímo ideální pro svatby a jiné významné oslavy. V kombinaci s vhodně zvoleným potiskem nezapomenutelná připomínka této události.

Objednat
6593.jpg

ARDEA FLUTE 220 ML

Cena na dotaz

Další z řady "přípitkových" skleniček. Stejně elegantní vzhled, stejné využití, obdobné tvary, větší objem.

Objednat
Strix beer 380 ml.jpg

STRIX BEER 380 ML

Cena na dotaz

Česko je rájem kvalitního piva a pivařů. Proč si tedy tento mok nevychutnat také z kvalitních, ČESKÝCH skleniček. Platí zde stejné možnosti potisku jako u ostatních skleniček.

Objednat
Beer glass beer 680 ml_edited.jpg

BEER GLASS BEER 680 ML

Cena na dotaz

Baculatá pivní sklenice pro opravdové gurmány. Její větší objem je zárukou toho, že nemusí být dolévána v tak častých intervalech. 

Objednat

KATALOG VŠECH PRODUKTŮ

Sklárna Crystalite Bohemia vyrábí přes 1000 druhů skla pro všechny druhy nápojů. Pokud máte zájem o tyto skleničky, prohlédněte si katalog, kontaktujte nás a my zjistíme skladovou dostupnost a možnosti dodání vámi požadovaných skleniček.

vodka.jpg

Vodka glass 20 ml

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Tato sklenička sice není ze skláren Crystalite, ale v nabídce jí pro její praktičnost máme. Je velmi malá, ale cenově dostupná a skvělá při degustaci pálenek.

Objednat
bottom of page