top of page

POTISK

„Dáme skleničce duši.”

Máme bohaté zkušenosti i reference. Můžeme vám tak dodat kvalitní skleničky včetně potisku. Komplet. Na vás už tak jenom zbyde zařídit jejich lahodný obsah.

Salon vín

JAK TO FUNGUJE

Není to nijak složité. Na skleničku jsme schopni natisknout jakýkoliv motiv (logo, znak, písmo, datum, ...), a to libovolnou barvou. Velmi populární barva je například krémová imitace pískování. Lze také využít typy znaků nebo písmen, kdy jejich okraj je zároveň ryskou na požadovanou míru nápoje (např. 0,5 dcl).

Před samotným potiskem schválíte finální korekturu. Tedy žádný zajíc v pytli.

Snímek obrazovky 2019-04-23 v 16.53.40.p

TECHNOLOGIE TISKU

Používáme tzv. tamponovou technologií. Za poměrně nízkou cenu (která odvíjí od množství potištěných skleniček) dostanete velmi solidní potisk. Díky speciálním barvám lze skleničky mýt v myčkách nádobí a to i při velkém počtu cyklů, aniž by došlo ke ztrátě kvality potisku.

Navždy spolu

Není větší události než svatby. Sejdou se celé rodiny, slaví se, ve vzduchu je cítit radost a láska.

Úkolem každého hostitele je učinit tuto akci nezapomenutelnou. Vybere idylické místo, udělá krásnou výzdobu, zajistí fantastickou hostinu, k tomu zahraje stylová hudební kapela. Dokonalá svatba.

Ale i na ni se začne časem zapomínat.. Jednou z nemnoha možností připomínek této životní události může být právě sklenička s potiskem.

Dvě jména, jednoduchý svatební motiv, datum.

Napište nám a my zajistíme, že vzpomínku na vaši svatbu budete mít jako součást nádherné české skleničky.

imitace_piskovani_priklad_4.jpeg

Našich služeb již využili

bottom of page