top of page

Potisk sklenic

„Sklenice s duší.”

Máme bohaté zkušenosti i reference. Můžeme vám tak dodat kvalitní skleničky včetně potisku. Komplet. Na vás už tak jenom zbyde zařídit jejich lahodný obsah.

Salon vín

JAK TO FUNGUJE

Není to nijak složité. Na skleničku jsme schopni natisknout jakýkoliv motiv (nápis, logo, znak, datum, ...), a to libovolnou barvou. Velmi populární barva je například krémová imitace pískování. Lze také využít typy znaků nebo písmen, kdy jejich okraj je zároveň ryskou na požadovanou míru nápoje (např. 0,5 dcl).

Před samotným potiskem schválíte finální korekturu. Tedy žádný zajíc v pytli.

TECHNOLOGIE TISKU

Používáme tzv. tamponovou technologií. Za poměrně nízkou cenu (která odvíjí od množství potištěných skleniček) dostanete velmi solidní potisk. Díky speciálním barvám lze skleničky mýt v myčkách nádobí a to i při velkém počtu cyklů, aniž by došlo ke ztrátě kvality potisku.

Naším cílem je pomoci vám udělat dojem na vaše hosty a přátele s našimi originálními a jedinečnými potisky sklenic.

Časté dotazy

Jaké jsou ceny potisku sklenic na víno?

Vzhledem k široké nabídce skleniček (od malých štamprlí 0,02 dcl až po číše 7 dcl na hutné archivní vína) je velmi obtížné uvést konkrétní ceny, jelikož se od každého požadavku liší. Obecně ale můžeme říci, že se pohybujeme v řádech korun až desetikorun za kus a platí, že čím větší množství, tím příznivější cena. Zašlete nám dotaz a my vám obratem sdělíme konkrétní ceny a možnosti. 

Je možné potisknout sklenice na víno s vlastním designem nebo nápisem?

Ano, přesně od toho tu jsme. Zašlete nám vaše požadavky a podklady pro tisk a my vytvoříme předtiskovou korekturu k posouzení. tedy takový náhled skleničky, jak bude sklenice s nápisem či grafikou vypadat. 

Je potisk sklenic na víno trvanlivý nebo se snadno odstraňuje?

Používáme pokročilou švýcarskou technologií, která zaručuje trvanlivost potisku i při běžné údržbě, např. mytí v myčce. Nicméně stále platí, že se jedná o potisk, který se může při intenzivním používání opotřebovat, což ale obecně platí pro všechny potisky na veškeré materiály. Největší vliv na jeho trvanlivost mají fyzické zásahy, například hrubá kuchyňská houba, škrábání, tření apod.

Má potisk nějaké limity?

Není jich příliš mnoho. Je dobré ale zmínit omezení rozměru potisku, který se odvíjí zakulacení skleničky. Vzhledem k formě potisku (barva/pískování na skleničce) doporučujeme volit spíše jednodušší motivy, které více vyniknou. A také radíme spíše se vyhnout černé barvě potisku, jelikož na skle nemá dostatečnou přilnavost a nemusí být úplně sytá. Ostatní barvy jsou skvělé.

Skvělé ceny

Ideální poměr cena/kvalita.

Rychlé dodání

Na vaší objednávce začínáme ihned pracovat.

100% originalita

Sklenice s vlastním nápisem udělají vaši událost nezapomenutelnou.

Navždy spolu

Není větší události než svatby. Sejdou se celé rodiny, slaví se, ve vzduchu je cítit radost a láska.

Úkolem každého hostitele je učinit tuto akci nezapomenutelnou. Vybere idylické místo, udělá krásnou výzdobu, zajistí fantastickou hostinu, k tomu zahraje stylová hudební kapela. Dokonalá svatba.

Ale i na ni se začne časem zapomínat.. Jednou z nemnoha možností připomínek této životní události může být právě sklenička s potiskem.

Dvě jména, jednoduchý svatební motiv, datum.

Napište nám a my zajistíme, že vzpomínku na vaši svatbu budete mít jako součást nádherné české skleničky.

imitace_piskovani_priklad_4.jpeg

Sklenice s vlastním potiskem od nás zákazníci odebírají také na výročí, večírky, narozeniny, firemní akce, degustace, oslavy, maturitní večery, promoce, košty apod.

Galerie

Našich služeb také využili

bottom of page