Aby se produkty sklárny Crystalite Bohemia dostaly k vám, využívá k tomu partnerské distributory, mezi které patříme i my. Níže uvedené skleničky máme běžně skladem a jsme schopni vám je dodat v libovolém množství, začínajícím na 48 ks. Objednat si je můžete můžete pomocí formulářeCeny jsou bez DPH a přepravy.

 

Pokud máte zájem o menší množství skleniček, navštivte náš specializovaný e-shop.

3796.jpg

OIV 210 ML

15,62 Kč/ks

Degustační sklenička na víno, která se používá i na největších mezinárodních přehlídkách vín. Má přesné rozměry vydané OIV v Paříži.
V poslední době předběhla všechny ostatní skleničky na víno a je absolutně nejpoužívanější jak při výstavách či soutěžích, tak v restauracích, vinotékách i nejmenších sklípcích jižní moravy.

strix-250-ml.igallery.image0000007.jpg

STRIX 360 ML

23,40 Kč/ks

Elegantní sklenička na vyšší úrovni z produktové řady Strix, která v poslední době nabívá na popularitě, i díky neustálé dostupnosti a nízké ceně.

colibri 350.png

GASTRO COLIBRI 350 ML

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Je ze stejné řady jako OIV, má ale větší objemu a výšku.

corvus 450.jpg

NAOMI CORVUS 450 ML

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Nádherná sklečka specifického a luxusního tvaru. Díky němu lze v buketu vína poznat všechny jeho pozitivní (stejně tak jako negativní) vlastnosti. Zkrátka, ve skleničce Naomi bude víno vyslečeno do naha.

gastro-grappa-85-ml.igallery.image000001

GRAPPA 85 ML

19,50 Kč/ks

Sklenička s velmi širokým spektrem využití. Slouží k degustaci koňaků, rumů, likérů, absinthů i domácích slivoviček a ostatních destilátů.

Objednat

KATALOG VŠECH PRODUKTŮ

Sklárna Crystalite Bohemia vyrábí přes 1000 druhů skla pro všechny druhy nápojů. Pokud máte zájem o tyto skleničky, prohlédněte si katalog, kontaktujte nás a my zjistíme skladovou dostupnost a možnosti dodání vámi požadovaných skleniček.

vodka.jpg

Vodka glass 20 ml

Cena na dotaz (uveďte přibližné množství)

Tato sklenička sice není ze skláren Crystalite, ale v nabídce jí pro její praktičnost máme. Je velmi malá, ale cenově dostupná a skvělá při degustaci pálenek.

Objednat